У Кременчуцькому районі син забив до смерті власну матір: подробиці жахливого злочину

забив до смерті матір

У селі Хорішків Кременчуцького району у власному будинку знайшли мертвою 59-річну жінку. Правоохоронців викликав син, який гостював у матері.

Жінка жила сама, а син приїхав погостювати.

Поліція встановила на тілі жінки сліди насильницької смерті. Про це свідчили синці на всьому тілі загиблої. Підозрюваним став син Руслан, який мешкає у Кременчуку, має дружину та трьох дітей.

За версією слідства, Руслан почав бити матір на подвір’ї. Він кілька разів вдарив її металевим кухлем по голові. Потім Світлана сіла на лаву перед будинком. Там син бив її вже руками і ногами.

Руслан продовжив лупцювати матір і в хаті. Важкі удари по голові стали для жінки смертельними.

Як розповіли сусіди, вони жодного разу не бачили навіть сварок між матір’ю та сином. Також син неоднарозово допомогав Світлані грошима.

У той же час, дядько Руслана підтверджує версію поліції. На момент вбивства син був п’яний. За словами родича, Руслан загиблої розгнівався, коли побачив п’яну матір. Він почав бити її металевим кухлем по голові у дворі будинку, а закінчив вже в самому будинку.

Тепер суд обрав для Руслана арешт на час слідства. Для 39-річного чоловіка це не перший злочин: в юності Руслан був позбавлений волі за те, що зарізав односельця.

Подробиці у сюжеті «Надзвичайних новин»: