Скарг на самопочуття від дитини не було: подробиці трагічної смерті 10-річної школярки у Полтаві

смерть школьницы

10-річна дівчинка, яка 15 вересня померла у лікарні після того, як їй стало зле на уроці фізкультури, не мала скарг щодо здоров’я і займалася в основній групі з фізкультури. Наразі відповідні документи перевіряють слідчі. Справу розслідують як умисне вбивство.

На спортивному майданчику Полтавського ліцею №33 15 вересня близько 16-ї години у 5-В класі був урок фізкультури. Директорка навчального закладу розповіла, що дівчинці стало зле на уроці фізкультури, під час виконання вправ з футбольним м’ячем.

Вчитель фізкультури одразу викликав медика та повідомив класну керівничку, паралельно він почав відпрацьовувати елементи штучного дихання і непрямого масажу.

Невдовзі дівчинку забрала «швидка».

До приймального відділення 10-річну дівчинку привезли у стадії клінічної смерті. Дитиною займалися лікарі-реаніматологи. На жаль, врятувати дитину не вдалось, лікарі зафіксували біологічну смерть.

Дівчинка перебували в основній групі по фізкультурі. Як зазначила директорка, дитині раніше також ставало погано і вона ледь не втрачала свідомість. Відповідну довідку до школи надавали її батьки.

Наразі слідчі здійснюють досудове розслідування. Тіло направлено до бюро судово-медичних експертиз для встановлення причини смерті.

Відео: телеграм-канал «У ПОЛТАВІ ТА ОБЛАСТІ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *