Під Кобеляками відбувся турнір з футболу, присвячений загиблому учаснику АТО Олегу Бокачу

Під Кобеляками відбувся турнір з футболу, присвячений загиблому учаснику АТО Олегу Бокачу | Oblnews - Новини Полтаської області

23 вересня у селі Бродщина відбувся турнір з футболу, присвячений загиблому учаснику АТО, жителю села Миколаївка Олегу Бокачу.

Розпочалося все з урочистої лінійки, на яку вишикувались учні Бродщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів, адже саме в цьому навчальному закладі здобував освіту Олег Бокач. Не обійшлося свято також без батьків загиблого Олега, яких запросили школярі, заступника Кобеляцького міського голови Сергія Китайгори, односельців та учнів сусідньої Ляшківської загальноосвітньої школи Дніпропетровської області. Повідомляє Кобеляцька міська громада.

Спогади про Олега та інших хлопців, які віддали своє життя, захищаючи нашу державу, лунали на заході. Щирі слова подяки від присутніх були адресовані батькам Олега Бокача, які виховали справжнього патріота і захисника України.

Під Кобеляками відбувся турнір з футболу, присвячений загиблому учаснику АТО Олегу Бокачу | Oblnews - Новини Полтаської областіУ рамках заходу діти читали патріотичні вірші, співали пісень. На завершення урочистої частини були покладені квіти до меморіальної дошки, яка розміщена на приміщенні навчального закладу.

Завершились урочистості футбольним матчем, який проводився вдруге. Участь у ньому взяли чотири учнівських команди. За результатами змагань перше місце отримали футболісти Ляшківської школи – це учні 7-9 класів, друге та третє місця здобули команди юнаків та дівчат Бродщинського навчального закладу, футбольна команда учнів 5-6 кл. Ляшківської школи здобула четверте місце.

Усі учасники змагань отримали кубки, медалі та дипломи.

Головною метою даного заходу є вшанування пам’яті воїнів, які захищали суверенітет і цілісність нашої держави, патріотичне виховання молоді та залучення її до занять масовими видами спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *