Чоловік, який влаштував стрілянину на АЗС у Кременчуці отримав нове покарання

Чоловік, який влаштував стрілянину на АЗС у Кременчуці отримав нове покарання | Oblnews - Новини Полтаської області

23 березня 2020 року на території АЗС біля заводу Кредмаш у Кременчуці місцевий мешканець та двоє його знайомих з Дніпра побили чоловіка, який приїхав на заправку. Один з обвинувачених кілька разів вистрілив із пістолета «Форт 12 Р», внаслідок чого людина отримала 4 непроникаючі вогнепальні поранення, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Також у результаті конфлікту на певний час була порушена нормальна робота АЗС і пошкоджено її майно на суму понад 24 тис. грн.

Крюківський суд виніс покарання стрілку та встановив, що звинувачений 23 березня 2020 року разом з іншими особами приїхав на територію АЗС «WOG», що знаходиться за адресою: Кременчук, проспект Свободи, буд. 7-Б.

Маючи при собі вогнепальну зброю «Форт 12Р», чоловік взяв участь у бійці, умисно здійснив кілька пострілів з пістолета на території АЗС по потерпілому, заподіявши останньому легкі тілесні ушкодження, які спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Підсудний свою вину у скоєнні визнав у повному обсязі та вказав, що у вчиненому щиро розкаюється, відшкодував спричинену шкоду як потерпілій особі, так і АЗС.

Суддя  визнала чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 296 КК України, та призначила йому покарання у виді 4 років позбавлення волі. 

На підставі ст. 75 КК України суддя звільнила засудженого від відбування призначеного судом покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку 2 роки.

Підсудний давав покази у режимі відеоконференції, бо вже перебуває в ув’язненні. У беерзні цього року він був засуджений Жовтневим районний судом м.Дніпро за злочин, передбачений ч. 3 ст. 286 ККУ – Порушення правил безпеки дорожнього руху, що вони спричинили загибель кількох осіб.

Чоловік, який влаштував стрілянину на АЗС у Кременчуці отримав нове покарання | Oblnews - Новини Полтаської області