Вихідними у Полтаві розпочнеться опалювальний сезон: графік включення котелень

Вихідними у Полтаві розпочнеться опалювальний сезон: графік включення котелень | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві включення котелень «Полтаватеплоенерго» для опалення житлового фонду розпочнеться у суботу 23 жовтня та неділю 24 жовтня.

Графік включення опалення у розрізі котелень підприємства опублікували на сайті «Полтаватеплоенерго».

Адміністрація підприємства звертається до балансоутримувачів житлових будинків (у т.ч. відомчих, ЖБК, ОСББ), розташованих у м. Полтаві, з проханням до початку опалювального періоду перевірити працездатність внутрішньобудинкових систем опалення, заповнення їх водою та готовність прийняти теплоносій. Для уникнення непорозумінь, які можуть призвести до аварійних зупинок котелень, просимо завчасно повідомляти підприємство про будь-які роботи на внутрішньобудинкових мережах, а також узгоджувати дії обслуговуючого персоналу з фахівцями підприємства.

Графік включення опалення у розрізі котелень «Полтаватеплоенерго»:

Вихідними у Полтаві розпочнеться опалювальний сезон: графік включення котелень | Oblnews - Новини Полтаської областіВихідними у Полтаві розпочнеться опалювальний сезон: графік включення котелень | Oblnews - Новини Полтаської областіВихідними у Полтаві розпочнеться опалювальний сезон: графік включення котелень | Oblnews - Новини Полтаської області