Знову перенесено суд у справі моторошної смерті 16-річної дівчини у Бреусівці

Знову перенесено суд у справі моторошної смерті 16-річної дівчини у Бреусівці | Oblnews - Новини Полтаської області

13 жовтня засідання не відбулося і було відкладено у зв’язку із надходженням до суду клопотання захисника обвинуваченого про відкладення розгляду справи у зв’язку із зайнятістю в іншому судовому засіданні. Сьогодні аналогічне клопотання подала захисниця обвинуваченої. Судове засідання знову перенесено на іншу дату.

21 жовтня в Автозаводському райсуді Кременчука мало відбутися закрите підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення стосовно неповнолітнього жителя Кременчуцького району, якому інкримінують зґвалтування, вчинене щодо неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 КК України). А також юнака і дівчини з м. Горішні Плавні, яких обвинувачують у неповідомленні про небезпечний для життя стан дитини належним установам чи особам, що спричинило смерть потерпілої (ч. 3 ст. 136 КК України). Окрім цього, юнак обвинувачується у втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність та підбуренні неповнолітнього до вчинення дій сексуального характеру (ч. 1 ст. 304, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 152 КК України). 

Подія сталася у Бреусівці 29 квітня 2020 року 16-річна дівчина відпочивала разом зі знайомими у с. Бреусівка Кременчуцького району. Скориставшись безпорадним станом неповнолітньої, викликаним алкогольним сп’янінням, потерпілу  зґвалтували та у подальшому вивезли за село, де наступного дня  на узбіччі дороги перехожі знайшли труп 17-річної дівчини та повідомили про це правоохоронців. 

Після цього громада відмовилася ховати труп 17-річної дівчини, яку знайшли на узбіччі дороги.

Подібна поведінка адвокатів обурює громаду Бреусівки. Мешканці села сьогодні приїхали на засідання аби підтримати потерпілих. Вони тримали в руках плакати и вимагали справедливого покарання обвинуваченим. 

Знову перенесено суд у справі моторошної смерті 16-річної дівчини у Бреусівці | Oblnews - Новини Полтаської області Знову перенесено суд у справі моторошної смерті 16-річної дівчини у Бреусівці | Oblnews - Новини Полтаської області

Джерело фото Кременчуцька газета