У Полтаві відкрили відреставровану філармонію

У Полтаві відкрили відреставровану філармонію | Oblnews - Новини Полтаської області

У рамках реставрації Полтавської обласної філармонії відремонтовано глядацьку залу та балкон, фойє, сцену, частину фасаду, а також проведено облаштування звукоапаратної, світлоапаратної та інших приміщень.

Відкриття філармонії, розташованої в будівлі колишньої Великої хоральної синагоги у Полтаві, відбулося за участю заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка.

Будівля філармонії не працювала понад десять років, у 2009-му в її приміщенні сталася пожежа, а 2016 року почалася реставрація, — нагадав Тимошенко

Під час реставрації у філармонії відремонтували глядацьку залу та балкон, фойє, сцену, провели утеплення, відреставрували частину фасаду. Також переобладнали санвузли з урахуванням потреб маломобільних груп населення, облаштували приміщення для гуртків, замінили вікна та двері. Крім того, облаштували звукоапаратне, світлоапаратне та інші приміщення.

У Полтаві відкрили відреставровану філармонію | Oblnews - Новини Полтаської області У Полтаві відкрили відреставровану філармонію | Oblnews - Новини Полтаської області