У Кременчуцькому районі запрацювала нова поліцейська станція у смт. Нова Галещина

У Кременчуцькому районі запрацювала нова поліцейська станція у смт. Нова Галещина | Oblnews - Новини Полтаської області

В смт. Нова Галещина запрацювала нова поліцейська станція.

Правопорядок у селах підтримуватиме поліцейський офіцер громади – старший лейтенант поліції Руслан Рутберг-Глова, який буде обслуговувати населені пункти: смт. Нова Галещина, села Горбані, Велика Безуглівка, Бондарі, Остапці, Ревівка, Василенки, Заруддя, Василівка, Вишняки, Гайове, Олександрівка, Трудовик, Піски, Бутенки, Йосипівка, Книшівка. Населення тергромади складає близько 5000 громадян. — повідомляє поліція Полтавської області.

На поліцейського офіцера громади, який обслуговує ці 17 населених пунктів, покладено функції дільничного інспектора, працівника ювенальної превенції, дозвільної системи та патрульної поліції. Крім цього, офіцер реєструє заяви та повідомлення громадян і оперативно реагує на них у відповідності до вимог чинного законодавства.

«На сьогоднішній день на території Полтавської області вже працює 30 поліцейських офіцерів громад у 22 територіальних громадах. Сьогодні чергова поліцейська станція відкрилася у  Новогалещинській громаді. Вона оснащена усім необхідним та повністю відповідає нормативам, затвердженим Міністерством внутрішніх справ України. Вдячний органам місцевої влади та самоврядування за підтримку та реалізацію даного проєкту. Сподіваюся, що робота офіцера громади буде гідно оцінена людьми та забезпечить належний рівень безпеки в населених пунктах», — зазначив Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини.