У Кременчуці завершили будівництво бетонного заводу, який буде постачати матеріал для спорудження мосту

У Кременчуці завершили будівництво бетонного заводу, який буде постачати матеріал для спорудження мосту | Oblnews - Новини Полтаської області

На 100% змонтовано бетонний завод, який буде постачати матеріал для будівництва мосту через р.Дніпро у м.Кременчук. Підрядником успішно випробувано всі його системи.

Наразі проводиться активне зведення пірсу на лівому березі річки. Вже завершено влаштування всіх 87 труб довжиною 14 метрів. Планується улаштування двох пірсів на обох берегах. Вони будуть використовуватися для доставки матеріалів та обладнання. Повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.
Робітники чекають прибуття з Туреччини чергової партії флоту у м.Кременчук (баржа, кран, матеріали для влаштування пілонів на воді). На будівельному майданчику у генерального підрядника Doğuş Grubu задіяно 129 фахівців, з яких майже половина турецькі фахівці та інженери.
У Кременчуці завершили будівництво бетонного заводу, який буде постачати матеріал для спорудження мосту | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці завершили будівництво бетонного заводу, який буде постачати матеріал для спорудження мосту | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці завершили будівництво бетонного заводу, який буде постачати матеріал для спорудження мосту | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці завершили будівництво бетонного заводу, який буде постачати матеріал для спорудження мосту | Oblnews - Новини Полтаської області