У Кременчуці стрімко зростає кількість хворих на COVID-19 : статистичні дані

У Кременчуці стрімко зростає кількість хворих на COVID-19 : статистичні дані | Oblnews - Новини Полтаської області

Минулого тижня у Кременчуці було встановлено абсолютний рекорд із виявлення нових випадків коронавірусної інфекції. Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова. За її інформацією, у звітному періоді кількість нових зареєстрованих випадків вірусу нового типу становить 935.

За офіційною інформацією Прес-служби виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  на минулому тижні зі скаргами на ГРВІ до лікарів міста звернулися 792 дорослих і 613 дітей. Кількість цих звернень набагато збільшилася у порівнянні з попередніми тижнями. Для прикладу, на позаминулому тижні з симптомами ГРВІ медики оглянули 704 дорослих кременчужан, а перед цим – 292 особи. Збільшується кількість підозр на COVID-19. На минулому тижні таких було виставлено 665, а позаминулому – 551. Лікарі зазначають, що кожна десята підозра на вірус нового типу встановлюється дітям.
У Кременчуці стрімко зростає кількість хворих на COVID-19 : статистичні дані | Oblnews - Новини Полтаської області
Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що наразі за 4-ма показниками із 6-ти Кременчук може бути віднесено до «червоної» зони протиепідемічної безпеки. Майже всі ліжка ковідних шпиталів зайняті хворими. Ситуація в місті наближається до критичної.
У Кременчуці стрімко зростає кількість хворих на COVID-19 : статистичні дані | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці стрімко зростає кількість хворих на COVID-19 : статистичні дані | Oblnews - Новини Полтаської області