Гороскоп на 7 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно буде обирати між добром та злом

Гороскоп на 7 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно буде обирати між добром та злом | Oblnews - Новини Полтаської області

День, коли доля поставить кожного з нас перед вибором між добром і злом – віддати перевагу чомусь третьому не вдасться.

Оскільки день є конфліктним, бажано максимально контролювати свої емоції, стримуючись і не відповідаючи на провокації грубістю та істерикою: така реакція потішить токсичних людей, дозволивши їм підживитись чужою енергією.

Овен (21.03 – 20.04)

Віщий сон, який може приснитися цієї ночі, не варто сприймати буквально — важливо вловити сенс підказки, яку дасть вам підсвідомість, а це буде не так просто, як здається.

Телець (21.04 – 21.05)

Як би сильно не дратували вас близькі люди, намагайтеся стриматися і не показати їм всю міру свого неприйняття їхніх слів і вчинків – негатив завтра зникне, а стосунки можуть зіпсуватися.

Близнята (22.05 – 21.06)

Поганий настрій, який може накрити вас від самого ранку, необхідно “лікувати” роботою, а ще краще — хобі: вдасться не тільки позбутися надокучливої депресії, але й зробити корисну та гарну річ.

Рак (22.06 – 22.07)

Щоб уникнути конфлікту, від спілкування з оточенням сьогодні краще відмовитися: гармонії, яка пануватиме у вас у душі, цілком вистачить для того, щоб почуватися комфортно.

Лев (23.07 – 21.08)

Настав час перейматися своїм здоров’ям: бажано наступного тижня пройти медичне обстеження, поки ж просто використовувати з максимальною користю вихідні – зайнятися спортом та сісти на дієту.

Діва (22.08 – 23.09)

Висловлюючи претензії рідним і близьким людям, згадайте про те, що й самі ви далеко не безгрішні, але вони чомусь пробачають вам ваші недоліки – можливо, вам слід наслідувати їхній приклад.

Терези (24.09 – 23.10)

Необхідно відмовитися від втручання в чуже приватне життя, навіть якщо воно, на вашу думку, продиктоване добрими намірами – наслідки такий вчинок може мати найнепередбачуваніші.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Оновити і освіжити енергію в будинку допоможе генеральне прибирання, необхідно також позбутися речей, якими ви не користуєтеся: їх можна віддати на благодійність або винести на смітник.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Небажано одразу ж надягати в слова те, що спало вам на думку, яким би вдалим воно вам не здалося: буквально через кілька хвилин ви можете змінити свою думку про сказане, але буде пізно.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Не варто боятися негативних емоцій, які можуть долати вас у цей час, головне – направити їх у позитивне русло: наприклад, завантажити себе домашніми справами, які будуть доречними, незважаючи на вихідний.

Водолій (21.01 – 18.02)

Спілкуючись із оточенням, необхідно зважувати кожне своє слово, інакше вже надвечір доведеться просити вибачення у людей, яким ви – у нападі так званої поганої правди – наговорите зайвого.

Риби (19.02 – 20.03)

Те, що можете вважати промахом, насправді виявиться успіхом, щоправда, зрозуміти це можна буде трохи пізніше, так що не варто засмучуватися, якщо вам здасться, що щось пішло не так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *