Чому кладуть свіжий асфальт з дощовою водою при ремонті відрізку дороги Лохвиця – Яхники?

Чому кладуть свіжий асфальт з дощовою водою при ремонті відрізку дороги Лохвиця - Яхники? | Oblnews - Новини Полтаської області

Впродовж року на Полтавщині за програмою президента «Велике будівництво» відремонтували багато доріг обласного значення. А чи так само якісно проводять ремонти доріг місцевого значення?

Активіст Олександр Петренко звернув увагу, що при ремонті відрізку дороги Лохвиця – Яхники працівники продовжували класти асфальт, незважаючи на те, що під час проведення робот йшов дощ. Чи не вплине вода під новим асфальтом на якість доріг?

“Я їзджу цією дорогою щодня, а класти свіжий асфальт з дощовою водою – це дурість. До працівників-роботяг у мене немає ніяких питань, але є до їх керівників: Чому кладуть свіжий асфальт з дощовою водою? Чому не ремонтується дорога зі сторони Жабок в сторону Яхників, де яма на ямі, також відсутня захистна огорожа аварійно-небезпечної ділянки дороги в Яхниках (гора Зарічка), тросові огородження відсутні. Враховуючи аварійну небезпечність даного відрізку шляху, стан дорожнього покриття та незадовільну організацію боротьби з зимовою ожеледицею, захисне огородження може виявитися ЄДИНИМ захистом для учасників дорожнього руху.”– повідомляє Олександр Петренко.

Активіст звертається до директора Державного підприємства “Агентство місцевих доріг Полтавської обл.” Басана О.І, голови Лохвицької ОТГ Радька В.І. щоб отримати пояснення чому таке відбувається та хто буде нести відповідальність уразі погіршення стану дороги після такого ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *