Велике будівництво: в решетилівському «Колосі» завершили монтаж каркасу нового спортзалу

колос решетиловка

У Решетилівці продовжують роботи зі створення фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос».

Робітники вже завершили монтувати металоконструкції спортивної зали. Зараз утеплюють побутовий корпус, гараж й адміністративну частину спортивного корпусу. Тривають робити і всередині будівель, а також благоустрій території.

«Після завершення будівництва «Колос» стане центром інваспорту на Полтавщині. Тут, поблизу річки Псла, зможуть відновлювати сили спортсмени з інвалідністю, учасники паралімпіад та дефолімпіад», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У побутовому корпусі, що примикає до спортивної зали, будуть споруджені борцівський зал, душові кабіни та роздягальні з усіма зручностями для людей з інвалідністю, ліфт із підйомником. У другому побутовому приміщенні влаштують їдальню та кімнати для проживання на 30 ліжко-місць. Цей корпус теж буде доступний для спортсменів із інвалідністю.

Директор Полтавської обласної дитячо-юнацької спортивної реабілітаційної школи інвалідів Сергій Котьман розповів, що учасникам чотирьох полтавських збірних з футболу, плавання, голболу та карате нині доводиться винаймати приміщення для тренувань. Із появою реабілітаційно-відновлювального комплексу ця проблема зникне.

«У «Колосі» спортивна зала будується за європейським стандартом, тому в ній не лише тренуватися можна буде, а й проводити міжнародні змагання, – розповів Сергій Котьман. – Також плануємо проводити для спортсменів тренувальні відновлювальні збори після турнірів. Крім того буде можливість використовувати стадіон, що розташований поруч. І мріємо побудувати на ньому бігову 400-метрову доріжку, бо навіть у Полтаві її нема».

Проєкт реалізується за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» за кошти НКПВУ та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість – 49,4 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *