Володимир Самарцев

Кременчужанин завоював «срібло» Кубку Києва з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи у Києві

6-7 листопада відбувся Кубок Києва з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи, на який приїхали найсильніші спортсмени з усієї України.

На змаганнях Полтавщину представив спортсмен з Кременчука, тренер СК «Титан» Володимир Самарцев. Спортсмен змагався у класичному пауерліфтингу у відкритій віковій групі у ваговій категорії до 83 кг.

Серед 19 спортсменів з усієї України вагової категорії до 83 кг, Володимир Самарцев виборов срібну нагороду. А також здобув 6 нагород у серії з чотирьох турнірів та підтвердив право представляти Кременчук та Полтавщину на Кубку України у Коломиї наприкінці листопада.

Тренер Володимира – чемпіон та рекордсмен світу Анатолій Новописьменний.