Гороскоп на 17 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли все вдасться

гороскоп

День серйозних звершень, які дозволять кожному з нас зрушити гори, іноді – буквально.

Варто скористатися сприятливими для роботи умовами, коли все вдаватиметься легко і швидко, а на виконання звичних завдань знадобиться набагато менше зусиль, ніж зазвичай. Головна умова успішної роботи – не відволікатися на заняття, що не мають до неї безпосереднього стосунку: не розмовляти на абстрактні теми телефоном, не листуватись у месенджерах і – це стосується тих, хто працює вдома, – рідше “відвідувати” холодильник.

Овен (21.03 – 20.04)

Не варто сумніватися в ідеях, які в цей час спадатимуть вам на думку: можливо, ви не отримаєте за них Нобелівську премію, але схвалення начальства – а разом із ним і премію – цілком можуть принести.

Телець (21.04 – 21.05)

Якщо у вас у “запасниках” завалялася справа, яку ви енний час тому відклали до найкращих часів, знайте, що вони настали: зараз складуться сприятливі умови для того, щоб успішно її завершити.

Близнята (22.05 – 21.06)

Не варто спілкуватися з людьми, які дозволяють собі неприємні витівки у ваш бік: якщо сьогодні подібний вчинок з боку когось із оточення повториться, необхідно розірвати з ним стосунки.

Рак (22.06 – 22.07)

Сьогодні вам – з великою ймовірністю – випаде можливість змінити своє життя на краще: пропозиція змінити роботу або переїхати до іншого міста стане знаком – дуже важливо звернути на нього увагу.

Лев (23.07 – 21.08)

День, коли надмірна активність не дозволить виконати все заплановане, а навпаки, може завадити цьому через скоєні помилки, так що діяти краще не поспішаючи.

Діва (22.08 – 23.09)

Тим, хто хоче, щоб сьогоднішня робота була максимально плідною, не можна витрачати час на розгойдування – необхідно почати діяти одразу, з самого ранку, інакше енергія цього дня виявиться марною.

Терези (24.09 – 23.10)

До примх коханої людини необхідно поставитися з увагою і розумінням: швидше за все, така поведінка зумовлена проблемами на роботі, а не тим, що стосунки між вами розладналися.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Взаємини з друзями – особливо тими, кого ви давно не бачили, – можуть здатися напруженими, але варто поспілкуватися ближче, як ситуація проясниться: виявиться, що вам просто потрібно частіше зустрічатися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Навколишні ставляться до вас максимально доброзичливо, проте це не означає, що ви не знайдете приводів для конфліктів, тому, зрозуміло, за можливості необхідно максимально скоротити спілкування.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Незважаючи на пристрасть до праці, вам важливо дотримуватись режиму праці та відпочинку: як відомо, всіх справ не переробиш, а здоров’я у вас – як, втім, і в інших – одне: намагайтеся робити перерви в роботі та більше гуляти.

Водолій (21.01 – 18.02)

День сприятливий для примирення з людьми, від яких вас віддалила сварка: навіть якщо вона сталася досить давно, саме сьогодні вони будуть максимально схильні до того, щоб зрозуміти і пробачити вас.

Риби (19.02 – 20.03)

Незважаючи на те, що стосунки з коханою людиною впевнено йдуть до оформлення стосунків, не варто вирушати до РАГСу цього дня, навіть якщо потрібно буде призначити дату весілля – воно виявиться невдалим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *