У Держпродспоживслужбі показали, як на Полтавщині вакцинують тварин проти сказу

У Держпродспоживслужбі показали, як на Полтавщині вакцинують тварин проти сказу | Oblnews - Новини Полтаської області

З 15 листопада на Полтавщині триває вакцинація лисиць, вовків, єнотоподібних собак, шакалів та інших м’ясоїдних тварин. Вакцину розповсюджують за допомогою чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги у Пирогах Глобинської міської територіальної громади Кременчуцького району.

Проведення кампанії запланували на території загальною площею 20,7 тисячі км2. Розповсюдити планують понад 518 тисяч принад з вакциною «Орісвак» виробництва ТОВ «Укрветпромпостач» (Бровари), повідомили у Держпродспоживслужбі.

Приманки з вакциною розкидають над важкодоступною територією області. Для ефективного розповсюдження вакцини охоплять всю території Полтавщини, окрім населених пунктів, боліт, водоймищ, автомобільних та залізничних шляхів і місць проведення польових робіт, — розповідає оператор літака Ярослав Проць.

З початку року в Полтавській області захворіли на сказ та загинули 21 тварина, із яких 6 лисиць та 2 великі рогаті худоби. 30% випадків припадає на безпритульних собак і котів, — повідомила начальниця відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Наталія Карпенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *