У Миргородській громаді з 19 листопада вводяться додаткові протиепідемічні заходи

У Миргородській громаді з 19 листопада вводяться додаткові протиепідемічні заходи | Oblnews - Новини Полтаської області

У Миргородській громаді вводять додаткові протиепідемічні заходи.

17 листопада 2021 року на міській комісії з питань ТЕБ і НС було прийняте рішення з 00 год. 00 хв. 19 листопада 2021 р. на території Миргородської міської територіальної громади ввести додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи епідемічної небезпеки, через погіршення епідемічної ситуації

Додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи – заборона на: 

  • приймання відвідувачів у закладах культури/дозвілля і проведення культурних масових заходів;
  • приймання у спортивних залах, фітнес-центрах;
  • проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;
  • перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в тому числі виготовлених самостійно.

Обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку тощо) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Відділу освіти Миргородської міської ради з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 , рекомендувано  не проводити ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських  олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

У ході засідання комісії, яку провів  перший заступник міського голови – перший заступник голови комісії Олександр Острянин, також було обговорено стан утримання джерел протипожежного водопостачання в Миргородській міській територіальній громаді.  За підсумками обговорення вирішили  розробити цільову Програму ремонту пожежного водопостачання на території Миргородської міської територіальної громади на 2022-2024 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *