У Чутівській громаді закриють два дитячі садочки

У Чутівській громаді закриють два дитячі садочки | Oblnews - Новини Полтаської області

У селах Таверівці та Новофедорівці Чутівської громади через малокомплектність закриють дитячі садочки. Таке рішення депутати ухвали під час сесії селищної ради.

Депутати вдруге розглядали питання закриття дитячих садків. Першого разу рішення не прийняли.

«Цього разу ініціаторами стали вже самі завідуючі дитсадків. А їх, у свою чергу, до такого кроку змусила низка обставин. Так, з 8 листопада усіх працівників, зокрема, дитсадків, держава зобов’язала вакцинуватися від коронавірусу. Однак не всі на це погодилися. Також у зв’язку зі змінами в законодавстві та запровадженням реформи харчування в освітніх закладах усі кухарі повинні пройти відповідне навчання. У Таверівці кухар відмовилася від навчання, знайшла іншу роботу та написала заяву на звільнення. Таким чином харчування дітей стало неможливим (бо до приготування їжі в освітніх закладах можуть бути допущені лише працівники, які відповідають низці вимог)», — йдеться у повідомленні селищної ради.

Депутати відмітили, що усі ці проблеми ще можна було б якось вирішити, якби в цих дитсадках виховувалася достатня кількість дітей. Та саме з відвідуванням ситуація катастрофічна: до Таверівського дитсадка ходило 3 діток, а до Новофедорівського – 5, нерідко траплялися дні, коли було одна-дві дитини.

Батькам, чиї діти відвідують ці садочки, запропонували альтернативу: безкоштовне підвезення в Чутівські дошкільні заклади. Дитсадки знаходяться в будівлях шкіл, тобто вони не лишаться без опалення й не руйнуватимуться, а можуть використовуватися школами (розміщення класів, груп продовженого дня, гуртків тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *