Яку пропонує знижку на газ у «Нафтогаз»?

Яку пропонує знижку на газ у «Нафтогаз»? | Oblnews - Новини Полтаської області

Українці отримують завищені платіжки за газ.

«Нафтогаз» запропонував своїм клієнтам заплатити за використане блакитне паливо до 15 числа та отримати знижку на наступний платіж у 1%. У відповідь клієнти масово почали скаржитися: їм приходять завищені рахунки, обсяги споживання в платіжках у рази вищі за реальні.

У «Нафтогазі» нагадали, що тариф на блакитне паливо становить 7,96 грн за кубометр. Окремо потрібно платити за доставку блакитного палива (сума залежить від тарифу облгазу та обсягів споживання). 

«Оплачуйте газ в особистому кабінеті або в чаті до 15 числа та отримайте знижку 1% (ви зможете її використовувати під час наступного платежу)», — написали представники компанії «Нафтогаз».

При цьому клієнти скаржаться, що навіть після оплати до 15-го числа знижку не помітили. Крім того, залежно від платіжної системи комісія під час оплати на сайті компанії може бути вищою, ніж можлива знижка.

«На сайті була позначка: оплачуєш рахунок до 15 числа – отримуєш знижку. Вже 6 місяців проводжу оплату, але жодних бонусів не отримала? Чому?» – обурюються клієнти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *