Забої, рани та вибиті зуби: у Полтавському районі загадково помер ювелір, понівечене тіло якого знайшли на вулиці

гожули труп

У Полтавському районі загадково помер ювелір. Дружина вважає, що її чоловіка вбили.

Нагадаємо, 16 листопада у селищі Гожули Полтавської області посеред вулиці знайшли понівечене тіло 43-річного чоловіка, який працював ювеліром.

Дружина померлого вважає, що її чоловіка вбив односелець. Правоохоронці ж розглядають як одну з версій смерті – переохолодження.

Про це повідомляє ТСН.

У ЗМІ зазначили, що дружина на той момент була у Польщі на заробітках. Жінці зателефонувала сестра й повідомила, що тіло її чоловіка Миколи виявили перехожі на одній із вулиць села. Як з’ясувалося, за декілька годин до смерті він зустрічався зі своїм односельцем.

Вдова розповідає, що чоловік сказав дітям, що пройдеться до магазину. Він зайшов за цигарками до місцевого бару, біля якого нібито зустрів свого односельця.

Чоловіки пішли до хати останнього, що підтверджують розташовані поруч камери. Однак невдовзі Микола повертався сам, попід парканом і до половини роздягнутий. За 100 метрів від будинку односельця і знайшли Миколу, але врятувати вже не змогли.

«Можливо він віддавав замовлення йому, або забирав кошти. Щось мало стати причиною для того, щоб він пішов у цьому напрямку в такий час», – певна жінка.

Дружина померлого стверджує, що тіло її чоловіка було усе в забоях, зуби вибиті. На голові у нього був рубець, а біля нирки – колоті рани.

Тим часом, згідно із висновками експертизи, чоловік помер від переохолодження. Також у поліції зазначили, що чекають на розширені висновки експертів, які покажуть, що стало причиною смерті та чи був злочин.

Правоохоронці підтвердили, що під час огляду тіла були виявлені тілесні ушкодження. Тому поліція не виключає, що у чоловіка перед смертю був із кимось конфлікт. Вони запевняють, що це також є предметом дослідження в межах цього кримінального провадження.