Шукав бабусю: зниклого 10-річного кременчужанина знайшли у Світловодську

Шукав бабусю: зниклого 10-річного кременчужанина знайшли у Світловодську | Oblnews - Новини Полтаської області

У Кременчуці 10-річний хлопчик пішов з дому. Дитину знайшли у Світловодську.

До поліції Кременчука 24 листопада, близько 19:00, надійшла інформація від місцевого чоловіка про зникнення його 10-річного пасинка.

До пошукової роботи була залучена максимальна кількість поліцейських Кременчуцького райуправління та наряди патрульної поліції, волонтери, медійники та небайдужі користувачі соціальних мереж. Орієнтування також отримали поліцейські підрозділи сусідніх областей.

Пошуки дитини тривали практично всю ніч. Правоохоронці ретельно «прочісували» місто та околиці, але дитини ніде не було.

Близько 5-ї ранку до поліції Кременчука надійшла інформація від колег із Кіровоградщини, що хлопчика знайшли в Світловодську. Він блукав вулицями, шукаючи будинок, де проживає його бабуся.

Попередньо відомо, що дитину побачила місцева продавчиня цілодобового продуктового магазину, яка й повідомила в поліцію. У подальшому працівники групи реагування патрульної поліції Світловодська прибули на місце, встановили родичів хлопчика та доставили його до рідних.

За попередньою інформацією поліції Кременчука, дитина вирішила автобусом поїхати до бабусі на Кіровоградщину. Прибувши до Світловодська, він не зміг знайти будинок де проживає родичка. У пошуках адреси хлопчик блукав вулицями міста до 5-ї ранку, поки його не побачила місцева жителька.

На часі з дитиною все добре. Обставини події з’ясовують ювенальні поліцейські Кременчуцького районного управління поліції Полтавщини.