На Миргородщині судитимуть водія, який у стані алкогольного сп’яніння пропонував хабар патрульним

На Миргородщині судитимуть водія, який у стані алкогольного сп'яніння пропонував хабар патрульним | Oblnews - Новини Полтаської області

На Миргородщині судитимуть 51-річного водія, який у стані алкогольного сп’яніння керував транспортним засобом та хотів уникнути адміністративної відповідальності, шляхом надання неправомірної вигоди службовій особі.

Порушника викрили наприкінці жовтня 2021 року, під час надання неправомірної вигоди інспекторові сектору реагування патрульної поліції відділення № 1 (Гадяч) Миргородського райвідділу. За допомогою хабаря водій прагнув переконати поліцейських не складати адміністративний матеріал за частиною 1 статті 130 КУпАП.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 369 (Надання неправомірної вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) КК України.

Окрім того, відносно водія склали протокол за керування у стані алкогольного сп’яніння, а також вручили йому постанову про накладення штрафу за частиною 1 статті 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Слідчий відділення поліції № 1 Миргородського райвідділу, за процесуального керівництва Гадяцького відділу Миргородської окружної прокуратури, спрямував обвинувальний акт до суду на розгляд справи по суті.

Зазначимо, за надання неправомірної вигоди службовій особі Кримінальний кодекс України передбачає від 17 тисяч до 68 тисяч гривень штрафу або від 2-х до 4-х років обмеженням чи позбавлення волі.