Студент-магістрант з Полтавщини став призером конкурсу наукових робіт 5-го Міжнародного паливного конгресу

Студент-магістрант з Полтавщини став призером конкурсу наукових робіт 5-го Міжнародного паливного конгресу | Oblnews - Новини Полтаської області

Студенти політехніки взяли участь у 5-му Міжнародному паливному конгресі «Нова енергія – нові виклики» у рамках Східноєвропейської конференції SPE з геології та розвитку, який зібрав професіоналів та студентів разом для обговорення актуальних питань нафтогазової промисловості. Магістрант ННІ нафти і газу Андрій Бучинський здобув 3 місце на постерному конкурсі наукових робіт.

Міжнародний паливний конгрес – науковий захід, спрямований на обмін знаннями, досвідом і формування нових ідей та створення альтернативних рішень певних технічних проблем між студентами, фахівцями галузі та науковцями через публічні виступи, дискусії, диспути та вікторини. Студенти представляють результати наукової діяльності у формі доповідей та стендів – найкращих нагороджує журі.

Цього року НАК «Нафтогаз України» підтримав студентський з’їзд, який традиційно організовує Івано-Франківське студентське відділення Спілки інженерів-нафтовиків (SPE), та презентував новий освітній онлайн-проект для молодих спеціалістів.

Студент-магістрант Навчально-наукового інституту нафти і газу Андрій Бучинський посів третє місце на конкурсі постерів. Минулого року він переміг на конкурсі студентських науково-технічних робіт з використанням засобів автоматизації Siemens і отримав нагороду від генерального директора «Siemens Ukraine» Мачея Зелінскі. Переможець відзначив, що конференція і конгрес були надзвичайно цікавими і дали змогу поспілкуватися з представниками багатьох компаній, а також познайомитись більш детально із галуззю.