У Кременчуці завдяки небайдужим громадянам патрульні повернули додому дітей, які заблукали

У Кременчуці завдяки небайдужим громадянам патрульні повернули додому дітей, які заблукали | Oblnews - Новини Полтаської області
28 листопада на спецлінію 102 звернулися громадяни з повідомленням, що в центральній частині міста, без верхнього одягу самотньо блукає маленький хлопчик.
Патратрульні посадили хлопчика до теплої поліцейської машини й почали шукати батьків. Встановивши адресу проживання дитини, патрульні вирушили до нього додому. Як з’ясувалось, мати була вдома. Остання пояснила, що поки вона вдягалася на прогулянку, хлопчик сам відчинив двері й вийшов гуляти.
Інспектори провели з жінкою профілактичну бесіду щодо недопущення подібних ситуацій.
Трохи згодом відбувся ідентичний випадок. Перехожі виявили 7-річного хлопчика, який блукав по парку сам. Інспектори Олег Деревянко та Ірина Чабан посадили дитину в службовий автомобіль та розпочали пошуки матері.
Поліцейським вдалося знайти матір хлопчика. На запитання патрульних про те, як її 7-річна дитина опинилася сама на вулиці остання відповіла що він вже дорослий і сам може дістатися додому.
Інспектори скали на жінку протокол за ч. 1 ст. 184 (Неналежне виконання батьківських обов’язків) КУпАП.
У Кременчуці завдяки небайдужим громадянам патрульні повернули додому дітей, які заблукали | Oblnews - Новини Полтаської області