За фактом смерті Вероніки Моторіної у СІЗО хочуть притягнути до кримінальної відповідальності медичних працівників

За фактом смерті Вероніки Моторіної у СІЗО хочуть притягнути до кримінальної відповідальності медичних працівників | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині розпочали досудове розслідування за фактом смерті дівчини в медичній частині державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№ 23)».

29 листопада, пізно ввечері дівчина втратила свідомість. Лікарі установи та медичні працівники швидкої медичної допомоги, які терміново прибули за викликом, проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, врятувати життя ув’язненій не вдалося, — повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

Слідчими поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 115 та частини 1 статті 140 (умисне вбивство та невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) Кримінального кодексу України. 

У рамках кримінального провадження призначено судово-медичні експертизи, які у сукупності з іншими доказами нададуть можливість з’ясувати причину смерті.

Нагадаємо, дівчина, засуджена за умисне вбивство інструктора тиру, вчиненому у лютому 2020 року, перебувала під вартою до набрання вироком законної сили.