У Полтаві завершують будівництво спорткомплексу

У Полтаві завершують будівництво спорткомплексу | Oblnews - Новини Полтаської області

Спортивно-видовищний комплекс на вул. Юрченка у Полтаві готують до останнього етапу будівництва – проведення пусконалагоджувальних робіт, — повідомили у Полтавській обласній державній адміністрації.

У спорткомплексі облаштували тепловий пункт, облагородили територію та висадили хвойні рослини. Наразі робітники монтують обладнання для системи водопідготовки та завершують укладати кахель всередині приміщення. 

У спортивному комплексі передбачені три чаші басейну: 50-метрова, 25 та 10-метрова. Також він буде доступним для людей з інвалідністю. Комплекс відповідає європейським вимогам для проведення міжнародних змагань.

Також для новоствореного спорткомплексу на вул. Петра Юрченка мають створити комунальну установу «Центр олімпійської підготовки».

Комунальна установа буде займатися утриманням новозбудованої будівлі на вул. Петра Юрченка та збереженням її обладнання. Також в установі розподілятимуть час для тренувань, змагань та загалом регулюватимуть навчально-тренувальний процес. Усього на  будівництво спорткомплексу  витратять понад 255 млн грн. Полтавщина отримала понад 105 млн грн субвенції з державного бюджету та 20 млн спрямували з обласного. Також з обласного бюджету виділили 20 млн грн на облаштування прилеглої території комплексі.