Вище професійне училище №7 отримало сучасні лабораторні стенди

Вище професійне училище №7 отримало сучасні лабораторні стенди | Oblnews - Новини Полтаської області

Вище професійне училище №7 Кременчука отримало від науково-виробничого підприємства «Енерго-плюс» сучасні лабораторні стенди. Це обладнання стане в нагоді для навчання майбутніх фахівців. 

Лабораторні стенди розраховані для навчання за спеціальністю 7241 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»: 

  • стенд для дослідження систем малої автоматизації на основі програмованого контролеру Zelio logic серії SR2 (Schneider Electric) із програмним забезпеченням Zelio Soft (безкоштовна ліцензія); 
  • стенд для дослідження систем частотно-регульованого електроприводу на основі перетворювача частоти Altivar Machine ATV320 (Schneider Electric) із програмним забезпеченням SoMove (безкоштовна ліцензія). 

Обладнання розробили спеціалісти компанії ТОВ «НВП «Енерго-плюс», воно спрямоване, у першу чергу, на закріплення теоретичного матеріалу та отримання практичних навичок. 

Розробка та передача двох лабораторних стендів Вищому професійному училищу №7 є частиною програми підприємства «Енерго-плюс» щодо підтримки закладів професійної та вищої освіти нашого міста. У 2020 р. у рамках договору про співробітництво між компанією та Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського «Енерго-плюс» придбало та передало КрНУ «Ліцензоване програмне забезпечення DigSILENT PowerFactory 2019 Education Licence PF4E» разом з ноутбуком. Це програмне забезпечення розробили німецькі спеціалісти, воно широко розповсюджене у Європейському енергетичному об’єднанні ENTOS-E та НЕК «Укренерго». Воно дозволяє детально аналізувати та оптимізувати електричні мережі з урахуванням сучасних систем альтернативної та традиційної генерації.