На Полтавщині триває реконструкція Решетилівського спорткомплексу

На Полтавщині триває реконструкція Решетилівського спорткомплексу | Oblnews - Новини Полтаської області

У Решетилівці продовжується реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос».

Робітники вже завершили монтувати металоконструкції спортивної зали та її даху. Наразі монтують стінове огородження. Також тривають роботи з благоустрою території та будівництва тенісного й баскетбольного майданчиків. Крім того, проводять внутрішньооздоблювальні роботи в інших корпусах.

«Після завершення будівництва «Колос» стане центром інваспорту на Полтавщині. Тут, поблизу річки Псел, зможуть відновлювати сили спортсмени з інвалідністю, учасники паралімпіад та дефлімпіад», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У побутовому корпусі, що поряд зі спортивною залою, будуть споруджені борцівський зал, душові кабіни та роздягальні з усіма зручностями для людей з інвалідністю, ліфт із підйомником. У другому побутовому приміщенні влаштують їдальню та кімнати для проживання. Цей корпус теж буде доступним для спортсменів з інвалідністю.

Спортивну залу зводять за європейським стандартом, тому в ній можна буде організовувати міжнародні змагання. Також планують проводити для спортсменів тренувальні відновлювальні збори після турнірів.

Проєкт реалізують за програмою Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” за кошти НКПВУ та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість – 49,4 млн грн.