У Полтаві в квартирі виявили двух мертвих чоловіків

У Полтаві в квартирі виявили двух мертвих чоловіків | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві в квартирі виявили двох мертвих чоловіків, третій без свідомості доставлений у лікарню.

До поліції 1 першого грудня надійшло повідомлення від місцевої жінки, що по провулку Рибальському в квартирі, яку вона здавала для проживання, виявлено тіла двох молодих хлопців без ознак життя та одного – в непритомному стані, — повідомляє поліція Полтавської області.

За даним фактом слідчі поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України.

Слідчо-оперативна група встановила особи померлих в квартирі. Ними виявились 25-річний чоловік з Гадяччини та 17-річний юнак з Миргородщини. При огляді тіл померлих, візуальних ознак насильницької смерті не виявлено.

Особа третього чоловіка, якого в непритомному стані доставлено до реанімаційного відділення лікарні, встановлюється.   

За попередньою інформацією, молоді люди приїхали в Полтаву з різних районів області на заробітки. Квартира, яку вони винаймали, була зачинена зсередини. На часі всі обставини події з’ясовує слідство.  

За даним фактом слідчий поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, розпочав досудове розслідування за частиною 2 статті 115 (умисне вбивство двох або більше осіб) Кримінального кодексу України. Призначено ряд судових експертиз. 

Слідчі дії тривають.