Зеленський пообіцяв, що Кременчуцький міст добудують за два роки

Зеленський пообіцяв, що Кременчуцький міст добудують за два роки | Oblnews - Новини Полтаської області

Володимир Зеленський у Парламенті звернувся до народних депутатів та українців із щорічним посланням. Серед іншого президент розповів про здобутки нинішньої влади, а також озвучив кілька обіцянок. Зокрема гарант обіцяє, що впродовж наступних 2-х років за всеукраїнською програмою збудують ще низку нових доріг та мостів. 

Зеленський розповів, що за два роки вдалося майже повністю виконати обіцянку з будівництва 15 тисяч кілометрів доріг — наразі збудовано 13 тисяч. Втім, говорить, на наступні два рок амбіції не змінюються, а національна програма продовжить працювати.

«Ми вже побудували 13 тисяч кілометрів доріг, але багато якісних доріг не буває. Тому ціль на два наступні роки не зменшується — це 15 тисяч кілометрів доріг», — заявив президент.

Окрім доріг гарант пообіцяв також продовжити національну програму відновлення мостів. За його словами в межах цієї ініціативи вже збудовано та оновлено 560 мостів і мостових переходів.

«За наступні два роки плануємо з’єднати береги в усій Україні ще 810 мостами, серед яких Кременчуцький та Ямпільський мости», — зауважив президент.

Кременчугский мост