Міністр Резніков звернувся до США, Канади та Британії, щоб скерувати військових ближче до кордону з Росією

Міністр Резніков звернувся до США, Канади та Британії, щоб скерувати військових ближче до кордону з Росією | Oblnews - Новини Полтаської області

Олексій Резніков закликав Штати, Канаду та Велику Британію направити своїх військових ближче до кордону з Росією. Міністр заявив, що саме зараз потрібно вживати кроків, щоб стримати російську агресію.

Відповідну заяву Олексій Резніков зробив під час інтерв’ю іноземному виданню. Це трапилось 5 грудня.

Резніков закликав Британію, США та Канаду скерувати військових ближче до кордону з Росією

Міністр заявив, що Велика Британія, США та Канада могли б відправити в Україну більше своїх інструкторів та надати засоби оборони. Олексій Резніков закликав країни допомогти зараз, оскільки потім «буде занадто пізно».

На думку міністра оборони, іноземних військових треба розмістити ближче до лінії фронту, адже наразі вони перебувають за понад 1 тисячу кілометрів від російського кордону – тобто в Яворові, що на Львівщині.

«Було б добре, якби канадські інструктори… були розгорнуті в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїний. На цих територіях мають майоріти три прапори – прапор Канади, прапор США та прапор Британії», — пояснив Олексій Резніков.

Очільник міністерства додав, що «це також було б хорошим знаком для росіян – що ви тут».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *