В Семенівській громаді у 2022 році планують збудувати новий дитсадок

В Семенівській громаді у 2022 році планують збудувати новий дитсадок | Oblnews - Новини Полтаської області

У селищі Семенівка єдиний дієвий ДНЗ і нині він переповнений дітлахами.. Батьки привозять малечу із сусідніх сіл. Щоб вирішити цю освітню проблему, у громаді капітально відремонтують двоповерхову споруду.

Через різні причини завершити почате — не вдавалося. Нині вирішили відновити роботи. Новенький та яскравий дитсадок таки з’явиться в одному із найбільших мікрорайонів Семенівки по вулиці Гагаріна, № 1/5.

7 млн грн на капремонт ДНЗ це субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території, суттєво підсилить реалізацію проєкту.

«Була заповітна мрія, щоб нарешті відкрив двері ще один дитячий садок. Найдорожче, що у нас є, це — наші діти. І ми робимо все можливе, щоб вони росли і навчалися у гарних умовах. Нарешті нам вдасться реконструювати всі приміщення. Підрядна бригада робітників повністю замінить зовнішні та внутрішні дверні блоки та вікна на металопластикові. Облаштують козирки над ганками з профнастилу. Зробимо все якісно та комфортно», — зауважила голова Семенівської громади Людмила Милашевич.

А ще встановлять внутрішню систему опалення, замінять водопровід та мережу каналізації. Під’єднають до електропостачання та вмонтують освітлення й вентиляцію. Частково перепланують приміщення.

«Зробимо яскраве внутрішнє оздоблення стін, стелі. Утеплять фасади. Все необхідне для безпечного перебування дітлахів. Також приведемо до ладу територію. Буде сучасний садочок, яким можна пишатися громаді» — наголосила голова громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *