За зґвалтування неповнолітньої сестри, 20-річного жителя Полтавщини засудили до 7 років ув’язнення

За зґвалтування неповнолітньої сестри, 20-річного жителя Полтавщини засудили до 7 років ув'язнення | Oblnews - Новини Полтаської області

До семи років ув’язнення засудили жителя Полтавщини, який зґвалтував свою неповнолітню сестру.

7 років позбавлення волі призначив Ленінський районний суд Полтави чоловікові за зґвалтування неповнолітньої сестри. Відповідний вирок оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, 25 травня 2021 року, перебуваючи вдома, 20-річний молодик із застосуванням фізичної сили зґвалтував свою 14-річну сестру.  

До набрання вироком Ленінського районного суду Полтави законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

За скоєний злочин, чоловіка обвинувачують за ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України, (вчинення дій сексуального характеру, пов`язаних із вагінальним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування), вчинені щодо неповнолітньої особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах).        

У суді вину в пред’явленому обвинуваченні він визнав повністю, просив вибачення у потерпілої за скоєне та просив його суворо не карати. Пояснив, що того дня прийшов від свого друга в нетверезому стані, вдома була лише його сестра, яка сиділа за ноутбуком та вчила уроки. Він взяв її на руки, роздягнув та поклав на диван, після чого вступив з нею в статевий зв’язок поза її волею. Повідомив, що сестра просила її відпустити. Через деякий час вона втекла, а він пішов на город.

Потерпіла про те, що сталося, розповіла своїй сестрі того ж дня, а вона вже повідомила матері. 27 травня брата затримали поліціянти.

Відомості про чоловіка мають внести до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої безпеки та статевої недоторканості малолітньої особи.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *