500 пігулок екстазі та канабіс: у Гадячі службова вівчарка знайшла у помешканні 21-річного чоловіка наркотики

наркотики гадяч

У Гадячі поліція виявила вдома у 21-річного мешканця 500 пігулок психотропної речовини на суму понад 250 тисяч гривень. Чоловікові інкримінують незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах.

Відшукати особливо небезпечні наркотики слідчим та оперативникам поліції допомогла службова вівчарка Кінологічного центру поліції Полтавщини, залучена до проведення обшуку. Окрім екстазі на території домогосподарства виявили пакунок з канабісом.

«Залучення до окремих слідчих дій спеціально навчених службових собак завжди дає позитивні результати. Тим більше коли мова про виявлення наркотичних засобів. У підсумку слідчі отримують докази, необхідні для доведення вини підозрюваного», – зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділення поліції №1 (м.Гадяч), Ростислав Ярошенко.

Слідчі відділення поліції №1 (Гадяч) Миргородського районного відділу, за процесуального керівництва Гадяцького відділу Миргородської окружної прокуратури, вже завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні та спрямували до суду обвинувальний акт відносно фігуранта.

Санкція частини 3 статті 309 КК України, яку інкримінують гадяччанину, передбачає від 5 до 8 років ув’язнення.