3,5 роки в’язниці призначив суд чоловіку за крадіжки на Полтавщині

3,5 роки в’язниці призначив суд чоловіку за крадіжки на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області

Полтавський районний суд області призначив раніше судимому чоловіку 3 роки та 6 місяців позбавлення волі за крадіжки, — за інформацією з Державного реєстру судових рішень.

17 лютого 2018 року, вночі чоловік прийшов до магазину, розбив вікно, щоб проникнути всередину, та викрав 12 250 гривень. Викрадене витратив на свої потреби.

1 липня 2018 після спільного вживання спиртних напоїв за місцем свого проживання викрав у чоловіка кредитну картку та, знаючи пін-код, витратив чотири тисячі гривень.

В середині липня 2018-го прийшов до господарства потерпілого, звідки викрав металеву секцію паркану, металеву драбину та листи металопрофіля.

15 серпня того ж року викрав у чоловіка велосипед марки «Десна», користуючись тим, що той, будучи нетверезим заснув, і продав за 150 гривень.

На суді щиро розкаявся, просив суворо його не карати.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно) та ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у приміщення) КК України та призначив покарання у виді 3 років шести місяців позбавлення волі.

Вирок може бути оскаржений протягом тридцяти днів від дня його проголошення.