У Полтаві дворічний малюк повернувся з дитсадка з розрізаним язиком

У Полтаві дворічний малюк повернувся з дитсадка з розрізаним язиком | Oblnews - Новини Полтаської області

Інцидент стався у садочку «Журавлик» в м. Полтава. Хлопчику під наркозом наклали 5 швів на язик.

У Полтаві у дитячому садочку розгорівся скандал через те, що дворічний хлопчик повернувся додому з розрізаним язиком. Вихователі закладу пояснень цьому не знайшли.

До журналістів poltavske.tv звернулася мама дворічного хлопчика Олена Маїлова. Вона повідомила, що 10 грудня по приходу додому з дитячого садочка у п’ятницю, дитина висунула язичок і просила поцілувати, бо їй болить. Побачене налякало жінку — язик був розрізаним.

Мама хлопчика одразу зателефонувала виховательці садочка із проханням пояснити, що сталося, однак пояснень не почула. Вихователька приїхала у той же вечір додому до хлопчика, і дитину відвезли до Дитячої міської клінічної лікарні. 

Під наркозом дворічному хлопчику наклали 5 швів, після чого ще три доби дитину лікували у стаціонарі. Зараз батьки намагаються добитися хоч якоїсь інформації про те, що сталося. Мама хлопчика звернулася із заявою у поліцію.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що інцидент трапився у ДНЗ №34 «Журавлик» у  Полтаві на вулиці Ціолковського, 44. Варто зазначити, що у соцмережах як маму, так і сам садочок, характеризують лише позитивно.