У Полтаві на Браїлках чоловік влаштував стрілянину із пістолета

У Полтаві на Браїлках чоловік влаштував стрілянину із пістолета | Oblnews - Новини Полтаської області

У центрі Полтави в салоні тролейбусу затримали чоловіка, який ходив із пістолетом в штанах.

16 грудня близько 21:40 на вулиці Маршала Бірюзова, поблизу зупинки «11-та школа» перехожий почув постріл і побачив чоловіка, який спускався у підземний перехід. За повідомленням, останній «вийшов на зупинку і сів у жовтий тролейбус». Небайдужий полтавець зателефонував поліції й розповів про подію.

На виклик виїхав батальйон поліції особливого призначення. По маршруту вони зупинили два тролейбуси, але чоловіка з пістолетом не знайшли. Потім правоохоронці зупинили третій тролейбус на площі Зигіна, на якому і пересувався підозрюваний. 33-річний чоловік мав при собі пістолет, який він засунув за пасок штанів. Співробітники поліції викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

Працівники поліції встановили, що 33-річний місцевий чоловік мав при собі пристрій для відстрілу холостих набоїв, дозвіл на зберігання та носіння якого чинним законодавством не передбачений. У громадському місці полтавець перебував у стані алкогольного сп’яніння.

«Відносно чоловіка складено два адміністративних матеріали за статтею 173 (хуліганські дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян) та статтею 178 (поява в громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення», — повідомив Павло Корсун, тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу поліції № 1 (Київський район Полтави) Полтавського райуправління.

У Полтаві на Браїлках чоловік влаштував стрілянину із пістолета | Oblnews - Новини Полтаської області