Кому зі знаків зодіаку пощастить цими вихідними?

гороскоп

Нинішні вихідні – 18 та 19 грудня – нерозривний зв’язок, що веде від простого до складного і від важкого до доброго.

Від енергетики спокуси та спокус, які будуть долати нас, тому необхідно чинити опір їм щосили, ми перейдемо до атмосфери загальної гармонії та благоденства. Про це повідомив астропрогноз від «ТСН».

18 грудня– не найпростіший час, який може негативно позначитися на психологічному стані людини. Оточуючі люди можуть демонструвати більше агресії, ніж зазвичай, що може зачіпати і морально травмувати — особливо тих, кому властива підвищена емоційність, вразливість і недовірливість.

Найважливіше в цей час – не піддаватися на численні провокації, зберігати спокій і не робити – і навіть не думати – нічого такого, про що згодом – з великою ймовірністю – незабаром доведеться пошкодувати.

В неділю, 19 грудня, моральний стан кожного з нас значно поліпшиться. Це час загальної світової гармонії, в який, проте, не варто робити різких рухів. Він сприятливий для пасивного відпочинку, спілкування з рідними та улюбленими людьми та занять, які приносять задоволення.

Лев (23.07 – 21.08)
Левам – особливо тим, хто посварився з найкращим другом або коханою людиною – вдасться знайти вдалі шляхи до примирення. Необхідно вивести свого візаві на серйозну розмову, можливо, навіть суперечку – не варто її боятися, оскільки саме в такому спілкуванні, як відомо, народжується істина. Якщо вдасться її досягти, то слідом прийде і примирення, якого прагнуть обидві сторони, а це, своєю чергою, призведе до величезного морального полегшення – представникам знака здасться, що з душі впаде важкий камінь.

Діва (22.08 – 23.09)
Дівам зірки радять вирушати у подорож, про яку вони давно мріяли, – наприклад, до столиці однієї з європейських держав. Воно виявиться надзвичайно вдалою: вдасться купити більш ніж вигідні квитки, вигідно забронювати номер у хорошому готелі, прогулянки містом виявляться приголомшливими, а відвідування культурних об’єктів та музеїв – пізнавальними. Спогадів – та фотографій – у результаті вистачить надовго. Головне, щоб склалася сприятлива епідемічна ситуація, але з цим, схоже, зараз проблем бути не повинно.

Скорпіон (24.10 – 22.11)
Скорпіонам – особливо тим, хто давно збирався офіційно оформити свої стосунки з коханою людиною – зірки наполегливо рекомендують вирушати до РАЦСу, оскільки умови для цього складуться оптимальні. До сімейного життя, що почалося в цей час, виявиться застосованою казкова формула: “Вони жили довго і щасливо”. Її основою стане рідкісне порозуміння, яке дозволить оминути масу підводного каміння, що трапляється у всіх, а повага, яка згодом змінить пристрасть, позбавить сварок, зрад і конфліктів.