У Миргородській громаді відкрили танцювальну студію

У Миргородській громаді відкрили танцювальну студію | Oblnews - Новини Полтаської області

У Петрівці Миргородської територіальної громади оновили приміщення у сільському клубі, де відтепер буде студія танцю.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Проєкт з облаштування студії є ідеєю Петрівцівських школярів. Вони свого часу перемогли на всеукраїнському конкурсі «Підйом», що організував благодійний фонд «Повір у себе» генерального директора холдингу Віктора Іванчика. Допомагала дітям бібліотекар Віталіна Кропивна.

«За перемогу у конкурсі від фонду передбачалося 30 тисяч гривень, ще 50 тисяч пообіцяли спонсори. Коли ж приступили до реалізації першочергового задуму, з’ясувалося, що цього буде замало для повноцінного оновлення морально застарілого приміщення в сільському клубі. Зрештою, увесь проєкт обійшовся у понад 400 тисяч гривень», – розповіла бібліотекар Віталіна Кропивна, яка допомагала дітям.

У приміщенні провели повний демонтаж колишнього холу. Встановили сучасні металопластикові вікна та вхідні двері, зробили електропроводку, здійснили внутрішні роботи та облаштували системи освітлення та опалення.

Займатися в оновленому приміщенні зможуть не лише діти, а й дорослі. Незабаром там будуть викладати заняття з танців, фітнесу та проводитимуть інші спортивно-розважальні і культурні заходи.