Вся правда про чай та як правильно його вживати?

Вся правда про чай та як правильно його вживати? | Oblnews - Новини Полтаської області

Дієтологиня Світлана Фус розповіла, чому варто знайти протягом дня час для чашки чаю.

Вода і напої на її основі – невід’ємна частина здорового харчування. Чай серед напоїв займає важливе місце.

Зараз кількість чаїв в магазинах приголомшує! Чорний, зелений, з добавками, ароматизований. Багато хто вважає, що зелений чай корисніший, оскільки містить більше з’єднань з позитивним впливом на організм людини. Ще існує асоціація з зеленим чаєм: зелений = здоровий. Чи так це насправді?

У чайних листках велику кількість біологічно активних органічних сполук. До них належать катехіни (поліфеноли), проантоціанідіни, таніни, кофеїн, теофілін, теобромін. Так само вони містять амінокислоти, мінеральні солі і вітаміни. Але основна користь чаю в поліфенолах. Вони мають антиоксидантні і антибактеріальні властивості. Знижують ризики розвитку пухлин, серцево-судинних захворювань, діабету, а також уповільнюють старіння організму. Під час виробництва зеленого чаю ці сполуки залишаються в незмінному вигляді.

А в чорному чаї, листя якого піддають ферментації, в результаті процесів ферментації катехіни (антиоксиданти), що містяться в зеленому чаї, перетворюються на чайні флавіни і теарубігіни (саме вони відповідають за коричнево-оранжевий колір настою). І з точки зору антиоксидантної активності всі вони як і раніше мають такий самий потенціал і такий же подібний ефект, що і катехіни в зеленому чаї. Дійсно, ферментація листя чорного чаю змінює співвідношення танинов і катехінів, але не знижує їх загальної кількості. Тому поліфенольні сполуки рівні за активностю в обох чаях. І це, мабуть, найважливіший факт на захист користі чорного чаю.

Небезпечно використовувати несвіжезаваренний чай. В такому чаї, наприклад, підвищується концентрація гуаніну, який активно переходить в екстракт чаю через 10-15 хвилин після заварювання або в результаті кип’ятіння. У малих кількостях ця речовина є безпечною. Але коли підвищується концентрація гуаніну то накопичуються продукти його окислення – токсичний гуанідин. Саме він починає негативно впливати на стан нервової та серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту. У великій кількості гуанідин діє на організм подібно гістаміну – підвищує артеріальний тиск, частішає серцебиття. Тому не залишайте заварений чай на завтра. Користь від такого чаю перетвориться на шкоду.

Окрім цього, вживання напоїв багатих поліфенолами, – зеленого, чорного чаю, кави, какао – знижує всмоктування заліза, цинку і кальцію. Тому Світлана Фус не рекомендує пити всі ці напої міцного заварювання понад 3 чашки на день.

Чай під час вагітності слід обмежувати. Надлишок катехінів, яких багато в чаї, знижує засвоюваність вітаміну В9 (фолієвої кислоти). Цей факт слід враховувати і молодим жінкам, які планують вагітність.

Багато хто каже про те, що чай та кава викликають зневоднення організму. Частково це правда. Така дія буде, якщо чай та каву вживати у великій кількості. Для того, щоб виникла діуретична (сечогінна) дія, потрібно випити близько 6 чашок за один раз. Безпечна доза теїну і кофеїну – до 200-300 мг/добу. Тому потрібно пам’ятати про можливі негативні наслідки вживання міцного чаю у великих кількостях і розумно застосовувати цей напій. Все добре в міру. Між іншим, дітям до 4-х років пити чай не рекомендують.

Безсумнівно, варто знайти протягом дня час для чашки чаю. І це не завжди може бути лише зелений чай.

Джерело: ТСН