На Полтавщині неповнолітня дівчина посварилася з матір’ю, пішла з дому і заблукала

На Полтавщині неповнолітня дівчина посварилася з матір'ю, пішла з дому і заблукала | Oblnews - Новини Полтаської області

Поліція Полтавщини впродовж години розшукала малолітню дитину, яка пішла з дому і заблукала.

20-го грудня, близько 20-ї години, до Полтавського райуправління поліції у м. Кобеляки надійшло звернення від мешканки села Орлик, Кобеляцької тергромади, що її 13-річна донька близько 18-ї години пішла з дому в невідомому напрямку. Перед тим, як піти з дому, дитина посварилася з матір’ю, — повідомляє поліція Полтавщини.

«Отримавши інформацію про зникнення дівчинки, до її пошуків ми залучили максимальну кількість особового складу, а також місцевих мешканців та волонтерів. Спільними зусиллями упродовж години нам вдалося встановити місцезнаходження дитини та повернути її в сім’ю», — повідомив Володимир Кузьменко, начальник відділення поліції №2 (м. Кобеляки).

Дівчинку виявив майже за 10 кілометрів від місця її проживання мешканець Дніпропетровщини. Під час руху на автомобілі він побачили дитину, яка йшла по місцевій дорозі біля села Шевченки (Кобеляччина). Чоловікові дівчина повідомила, що заблукала. Він передав дитину поліцейським, після чого її повернули в сім’ю. Життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Поліція висловлює вдячність мешканцеві Дніпропетровської області, завдяки якому швидко вдалося знайти дівчинку та повернути її в родину.