У Полтаві мати залишила 1,5-річну дитину на захмелілих знайомих: поліція направила матеріали до суду

У Полтаві мати залишила 1,5-річну дитину на захмелілих знайомих: поліція направила матеріали до суду | Oblnews - Новини Полтаської області

Увечері 21 грудня до поліції звернувся депутат міської ради. Чиновник повідомив про небезпечну для життя і здоров’я дитини ситуацію, про яку він дізнався від мешканців багатоквартирного будинку, розташованого у Шевченківському районі Полтави.

Ювенальні поліцейські, які негайно відреагували на звернення, виявили 1,5-річну дівчинку у квартирі з незнайомцями, які перебували у стані алкогольного сп’яніння. Як з’ясували правоохоронці, ці люди виявилися знайомими 32-річної матері – жінка «довірила» їм свою донечку на час відсутності.

Зважаючи на несприятливі для дитини умови та реальні ризики для її життя та здоров’я, поліцейські доставили дівчинку до дитячої клінічної лікарні. На щастя, з маленькою все гаразд.

Відносно матері складено адміністративний матеріал за невиконання батьківських обов’язків. Причому, за повторне таке правопорушення, вчинене протягом року (частина 2 статті 184 КУпАП). Вирішується питання щодо позбавлення матері батьківських прав.