До 7 років позбавлення волі загрожує трьом кременчужанкам, які у Telegram-каналі продавали свої інтимні фото та відео

До 7 років позбавлення волі загрожує трьом кременчужанкам, які у Telegram-каналі продавали свої інтимні фото та відео | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві суд призначив нічний домашній арешт для трьох жінок, які у Telegram-каналі продавали свої інтимні фото та відео

18 листопада Октябрський райсуд Полтави відправив під домашній арешт трьох кременчужанок, які у месенджері Telegram організували «порно-бізнес» – продавали свої інтимні фото та відео. Фігурантки — молоді жінки із середньою освітою, двоє з яких виховують дітей. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

За іформацією реєстру, троє мешканок Кременчука з липня 2021 року організували бізнес в месенджері Telegram — у каналі Lolitka вони продавали свої інтимні фото та відео. Так, у серпні та вересні фігурантки у месенджері знайшли трьох клієнтів. Чоловіки на картку ПриватБанку перерахували жінкам кошти, на загальну суму 2 200 грн, а у відповідь отримали інтимні фото та відео.

Правоохоронці кваліфікують дії жінок як розповсюдження предметів порнографічного характеру, з метою їх збуту, за попередньої змовою групою осіб (ч. 3 ст. 301 КК України). Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.

Наразі триває досудове слідство, а правоохоронці намагаються довести протиправну діяльність кременчужанок. Підозрюваних суд відправив під нічний домашній арешт.