Гороскоп на 25-26 грудня для всіх знаків зодіаку: дні, коли важливо зберігати спокій

гороскоп

22-й місячний день, який розтягнеться майже на дві доби, – час, коли важливо попри все зберігати внутрішню рівновагу та спокій.

Тільки так можна буде стримати емоції та зберегти контроль розуму над почуттями. Час також сприятливий для допомоги нужденним, що повністю відповідає ідеї Різдва: можна подавати милостиню, займатися благодійністю та волонтерством, робити подарунки – все добро повернеться сторицею.

Овен (21.03 – 20.04)

Співчуваючи іншим людям, не бійтеся здатися їм не “залізним”, а слабким та беззахисним: цілком можливо, що вони зможуть зі свого боку надати вам моральну допомогу та підтримку.

Телець (21.04 – 21.05)

Необхідно стежити за спалахами гніву, до яких ви схильні в цей час – неадекватна поведінка може зіпсувати взаємини з рідними та близькими людьми і навіть поставити під удар кар’єру.

Близнята (22.05 – 21.06)

Чим більше добрих справ ви цими днями запишете на свій рахунок, тим енергійніше почуватиметеся, так що не варто скупитися на широкі – у хорошому сенсі цього слова – жести.

Рак (22.06 – 22.07)

Випробовуючи жалощі до себе, важливо пам’ятати: великій кількості людей, серед яких є і ваші друзі, набагато гірше, ніж вам — знайдіть можливість допомогти їм, і від вашої зневіри не залишиться і сліду.

Лев (23.07 – 21.08)

Не варто передавати іншим людям чутки про ваших спільних знайомих і тим більше не пліткуйте самі – ваші слова обов’язково передадуть тим, кого вони стосуються, а ви наживете собі ворога в їхньому обличчі.

Діва (22.08 – 23.09)

Дні, коли небажано щось робити з корисливих спонукань, навіть якщо вони вдаватимуть міркування практичності — обдурити ні себе, ні оточення вам все одно не вдасться.

Терези (24.09 – 23.10)

Життя дасть вам рідкісний шанс виправити помилку у взаєминах із близькою людиною – щоправда, з однією умовою: вам доведеться зробити висновки з того, що трапилося, і надалі подібного не повторювати.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Хтось із друзів може попросити вас про мінімальну допомогу – потрібно буде лише уважно вислухати і дати слушну пораду – не відмовляйте нікому в такій ласці.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Частка самокритики вам у ці дні не завадить, але не варто заходити в цьому процесі надто далеко: того, що ви визнали свою помилку і зробили з неї висновки, буде цілком достатньо.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Необхідно хоча б на якийсь час забути про матеріальне та згадати про духовне: наприклад, сходити до церкви чи відвідати якийсь культурний захід – виставу чи художню виставку.

Водолій (21.01 – 18.02)

Налагодити стосунки з близькою людиною допоможе подарунок – необов’язково дорогий, але неодмінно придбаний саме їй, з урахуванням її бажань, захоплень і переваг.

Риби (19.02 – 20.03)

До дратівливості з боку близьких людей, можливої у ці дні, потрібно поставитися з розумінням – вона продиктована не внутрішніми переконаннями, а впливом Місяця, який мине до понеділка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *