Департамент цивільного захисту показав карту укриттів та підземних сховищ на Полтавщині (Карта сховищ)

Департамент цивільного захисту показав карту укриттів та підземних сховищ на Полтавщині (Карта сховищ) | Oblnews - Новини Полтаської області

Для зручності полтавців створили інтерактивну карту укриттів та підземних сховищ, яка доступна з телефону та комп’ютера, — повідомили у Департаменті з питань оборони і цивільного захисту облдержадміністрації.

У Полтаві розташовані кілька десятків укриттів, де можуть розміститися сотні або кілька тисяч людей. Приміщення сховищ можуть бути закритими, але на приміщенні обов’язково має бути зазначений номер телефону людини чи установи, де зберігаються ключі.

На інтерактивній мапі можна знайти відомості про місцерозташування захисної споруди, що може використовуватися через ймовірне посилення військової агресії з боку Росії.

Нині на Полтавщині організовують навчання з відбиття збройних нападів і проводять ревізію складу озброєння і планують розробити програму оборони області. Також  поліція взаємодіятиме з добровольцями для оборони Полтави та забезпечення мешканців від дій мародерів та панікуючих натовпів.

Додамо, The Washington Post, із посиланням на документ розвідки США, повідомляє про можливе вторгнення Росії в Україну планують залучити майже 175 тисяч військових. Крім того, німецька газета Bild припустила, що можливий наступ проведуть у три етапи на трьох різних напрямках.

7 грудня Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що він не вірить у перемогу Росії в разі вторгнення до України.

Ветерани антитерористичної операції та операції об’єднаних сил – оперативний резерв першої черги. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *