Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків зодіаку: день занепаду сил та апатії

Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків зодіаку: день занепаду сил та апатії | Oblnews - Новини Полтаської області

День, коли занепад сил, апатію та депресію більшою чи меншою мірою відчують усі без винятку.

Не варто боротися з відсутністю ентузіазму, змушуючи себе працювати через силу, користі від цього однаково не буде. Якщо над головою – і на душі – не висить дедлайн, має сенс дати собі відпочити: погуляти у сквері або на березі водойми, почитати і навіть помріяти на втіху. Про це повідомив астропрогноз від «ТСН».

Овен (21.03 – 20.04)

Небажано спілкуватися з неприємними людьми — негативні емоції, які ви в результаті отримаєте, можуть негативно позначитися не лише на моральному, а й на фізичному стані.

Телець (21.04 – 21.05)

Не варто нав’язувати своє товариство людям, які його не цінують: спілкування з ними все одно не складеться, так що не варто гаяти час і сили – краще витратити їх на вдячніше заняття.

Близнята (22.05 – 21.06)

Хороший день для того, щоб посилити позитивну енергетику свого дому: для цього потрібно не тільки зробити передсвяткове прибирання, а й викинути мотлох, хоч би яким потрібним він здавався.

Рак (22.06 – 22.07)

Реалізацію нових проєктів необхідно відкласти до початку січня, однаково на сьогоднішній енергетиці ви їх не потягнете, тому краще зайнятися рутинними обов’язками, що завершують річний план.

Лев (23.07 – 21.08)

День сприятливий для підготовки до свят: можна – і треба – наводити лад на робочому столі та в шафах, робити прибирання у будинку. Чим ретельніше ви все приберете, тим краще розпочнеться новий рік.

Діва (22.08 – 23.09)

Ухвалюючи важливі життєві рішення, не звертайте уваги на доводи розуму: хоч би яким переконливим він здавався, його аргументи будуть надто практичними та розважливими, а ось інтуїція знайде правильний шлях.

Терези (24.09 – 23.10)

Робота сьогодні ладнатися не буде, час, що звільнився, необхідно витратити на наведення ладу в документах – як реальних, так і віртуальних – комп’ютерних – папках.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нелагода, що намітилася у стосунках з коханою людиною, не тільки її провина — необхідно згадати про те, що і ви багато в чому перед нею винні, і спробувати, поки ще не пізно, виправити ситуацію.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Необхідно довести до ладу справи, які давно відлежуються в довгій скрині — не варто тягнути з ними далі і переносити — як “хвости” — у новий рік, це погана прикмета.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Небажано, демонструючи повну відсутність почуття такту, втручатися в чуже життя – бажано згадати про снування свого, і все стане на свої місця.

Водолій (21.01 – 18.02)

День категорично не підходить для професійної діяльності – на роботі все йтиме криво і навскіс, зате хобі – особливо пов’язане з прийдешніми святами – захопить і принесе задоволення.

Риби (19.02 – 20.03)

Сварка двох близьких людей — не привід для того, щоб приймати чийсь бік: обидва вам однаково дорогі, а зробивши вибір на користь одного, ви ризикуєте надовго посваритися з іншим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *