У Миргороді нагородили переможців рейтингу «Людина року 2021»

У Миргороді нагородили переможців рейтингу «Людина року 2021» | Oblnews - Новини Полтаської області

У Миргороді нагородили переможців відкритого рейтингу популярності «Людина року – 2021».

Урочисту церемонію провели на сцені Міського будинку культури з дотриманням карантинних вимог, — повідомили у Миргородській міській раді.

За рейтинговим голосуванням, переможцями у номінаціях стали:

«Досягнення року» – Моргун Ярослав – учень 8 класу гітари Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця. Багаторазовий лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів сольно та в складі дуету, тріо, квартету та ансамблю гітаристів в Україні та за кордоном.

«Досягнення року» – Балко Вероніка. У 2021 році вона посіла перше місце у Всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу ISKA у дисципліні К-1, що проходив в м. Харків з 01.10.-03.10.2021 року. Переможець обласних та всеукраїнських турнірів з боксу, таїландського боксу та кікбоксингу. 

«Активна громадська діяльність» – Інна Ковальська – директор «Гончаренко центр». Центр почав свою роботу з лютого 2021 року в сфері освітньо – культурного хабу, робота якого сприяє активізації та розвитку громади. Всі заходи для відвідувачів Центру проводяться безкоштовно. З лютого по листопад цього року в Центрі проведено понад 400 різноманітних заходів, залучено близько 8000 осіб.

«Учень року» – Артем Кравченко – учень 9-А класу Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка. У 2021 році є переможцем І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформатики та інформаційних технологій. У січні 2021 року серед учнів 8 класів здобув перемогу на обласній олімпіаді з математики в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. В квітні 2021 року здобув ІІІ місце у всеукраїнському етапі олімпіади з математики ВОМ-2021. Також брав участь в обласній Інтернет-олімпіаді з інформатики, де здобуває почесне ІІІ місце та переміг у І і ІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з програмування. Другий рік поспіль Кравченко Артем є капітаном гімназійної команди у змаганнях із математики «Математичний Занзібар». Артем створює сайти та розробляє їх дизайн. Осучаснив за допомогою інформаційних технологій відомі нам ігри- «Хрестики-нулики» та «Морський бій», створив телеграм-бот для спілкування.

«Спортивна подія року» – Максим Москаленко. Максим Валерійович – учень 9 класу Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка, член Боксерського клубу «АРЕЙ «. У 2021 – му році – двократний чемпіон України з боксу серед школярів 08-07р.н. (червень2021р м. Бердянськ – чемпіонат України з боксу серед школярів 08-07р.н та вересень 2021р м. Харків – чемпіонат ФСТ ДИНАМО України з боксу серед школярів 08-07р.н). Отримав спортивне звання – кандидат в майстри спорту (КМС).

Переможць літературно-мистецької премії ім. Антона Шевченка – Анатолій Кривобоченко – професійний художник, член Національної спілки художників України (з 2000 р.), лауреат премії ім.М.Ярошенка (2012 р.). Анатолій Миколайович – миргородський митець, відомий далеко за межами Полтавщини, має вагомий творчий доробок у акварельному та олійному живописі, графіці. 

У номінації «Професіонал року» почесне звання отримали 4 кандидати, які набрали найбільше голосів журі:

  • Михайленко Володимир – керівник ТОВ «Промінь – Приват» – успішний бізнесмен, фермер, (основний вид діяльності – вирощування зернових і бобових культур та насіння олійних культур). Сприяє розвитку рослинництва та тваринництва на території громади, відноситься до керівників, які знаходять шляхи для покращення своєї діяльності. 
  • колектив Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» на чолі з лікарем Добряком Юрієм Івановичем. Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» на чолі з лікарем Добряком Юрієм цілодобово ведуть боротьбу за життя миргородців.
  • Соломаха Вікторія – єдиний сертифікований супервізор у Миргородській громаді, сертифікований регіональний тренер Нової української школи, учасник міжнародної онлайн-конференції Back to school, Back to school: планування дистанційної роботи в НУШ, учитель початкових класів опорного закладу освіти «Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області». 
  • Басов Володимир – відомий музикант, популяризатор української пісні, створив два колективи: народний аматорський ансамбль народної музики та пісні «Миргородський сувенір» при Центрі культури та дозвілля та народний ансамбль «Слов’яни». 

Відповідно до Положення рейтингу популярності «Людина року», переможці отримали відзнаки «Людина року» та грошові премії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *