Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна грубіянити

Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна грубіянити | Oblnews - Новини Полтаської області

Один із найчистіших і світлих днів у місячному місяці, під час якого грубощі та спілкування з позиції сили – табу.

Обставини сприятимуть гарному настрою, позитивному мисленню, мирному та спокійному вирішенню конфліктів, що так важливо напередодні свят. Останніх краще взагалі уникати, але якщо вже конфронтація відбулася, не варто доводити її до критичної точки – краще пожартувати і таким чином згладити ситуацію. Про це інформує астропрогноз від «ТСН».

Овен (21.03 – 20.04)

Незважаючи на бажання вирушити на шопінг – купити подарунки та зробити запаси до свят, краще залишитися вдома – і гроші цілішими будуть, і гарний настрій, який зранку буде чудовим, ніхто не зіпсує.

Телець (21.04 – 21.05)

Необхідно утриматися від злих слів і думок, навіть якщо люди, яким вони адресовані, на те заслуговують: негатив швидко досягне мети, але тут же повернеться бумерангом – навряд чи це входить у ваші святкові плани.

Близнята (22.05 – 21.06)

Не варто брати участь у хитросплетіннях інтриг, які плетуть ваші колеги одне проти одного: зберігайте нейтралітет – це дозволить вам не зіпсувати настрій, карму, майбутні свята.

Рак (22.06 – 22.07)

Сенс подій, що відбулися сьогодні, буде зрозумілий лише через якийсь час, тому не варто поспішати з висновками, приписуючи позитиву негативні якості – і навпаки.

Лев (23.07 – 21.08)

День сприятливий для обмірковування майбутнього та складання планів на найближчий час – насамперед фінансової спрямованості: вдасться намітити пункти, які допоможуть покращити матеріальне становище.

Діва (22.08 – 23.09)

День, коли необхідно тримати під контролем свої емоції: якщо ображатиметеся на кожне слово або жарт людей, які вас оточують, втратите масу енергії, яку вкрай важко буде заповнити.

Терези (24.09 – 23.10)

Не варто поспішати з рішеннями, яких може вимагати від вас сьогоднішній день: оцінити всі фактори за і проти сьогодні не вдасться, тому краще відкласти важливий крок на початок нового року.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Будь-яка справа, за яку ви візьметеся цього дня, приречена на успіх, тому попри передсвяткове небажання думати про роботу можна замахнутися навіть на серйозні професійні проєкти.

Стрілець (23.11 – 21.12)

День бажано провести під знаком друзів: необхідно зустрітися з ними – якщо, звичайно, дозволить епідемічна ситуація, – обговорити події року, що минає, і поділитися планами на майбутній.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Незважаючи на передсвяткову суєту, що не налаштовує на роботу, ви можете отримати пропозицію нової посади, на яку не варто погоджуватися одразу — необхідно обдумати всі можливі “підводні камені”.

Водолій (21.01 – 18.02)

Поганий настрій, який може затьмарити цей час, напевно, злякається передсвяткової – новорічної та різдвяної – метушні, тому саме їй варто присвятити нинішній день.

Риби (19.02 – 20.03)

Рекомендується — зрозуміло, за можливості — провести цей день за містом: зимові пейзажі разом зі свіжим повітрям цілюще подіють як на самопочуття, так і на настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *