На Полтавщині запрацювала система відеонагляду «Безпечна Полтавщина»: 119 камер на основних автошляхах

На Полтавщині запрацювала система відеонагляду «Безпечна Полтавщина»: 119 камер на основних автошляхах | Oblnews - Новини Полтаської області

В обласному управлінні поліції в тестовому режимі запрацювала система «Безпечна Полтавщина».

Моніторингова система централізованого відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» створена для аналізу місць дорожньо-транспортних пригод та попередження і розкриття правопорушень та злочинів.

Нині в усіх районах на основних автодорогах, зокрема й на найбільшому автошляху Київ-Харків-Довжанський, встановили 42 відеовузли, які складаються з 119 камер. Вся інформація з камер надходить до моніторингового центру Головного управління Нацполіції в Полтавській області, — повідомляє поліція Полтавської області.

«Система «Безпечна Полтавщина» в рази прискорює роботу поліції та фіксує порушення правил дорожнього руху. Якщо сталося ДТП і винуватець покинув місце аварії, то за допомогою системи можна швидко встановити місцезнаходження автомобіля з водієм. Камери мають потужний зум, відтворюють відео в реальному часі й забезпечують цілодобовий запис. Це суттєво допомагає оперативно припиняти правопорушення та розкривати злочини»? — зазначив Ігор Король, начальник кримінальної поліції, заступник начальника ГУНП в Полтавській області.

Ці камери фіксують номери, марку й колір автівок, запам’ятовують їхній маршрут і моніторять ситуацію довкола. 

Наступного року кількість відеовузлів буде збільшено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *