У першій міській лікарні Полтави відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У першій міській лікарні Полтави відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги | Oblnews - Новини Полтаської області

У полтавській лікарні відкрили відділення невідкладних станів.

Для створення відділення невідкладних станів відремонтували пульмонологічне та приймальне відділення й травматологічний пункт. Відкриття відділення, яке реконструювали у межах «Великого будівництва» відбулося 12 січня у 1-ій міській клінічній лікарні Полтави.

Загальна площа нового відділення – 800 квадратних метрів. Відділення екстреної меддопомоги працюватиме цілодобово. Кількість співробітників планують збільшити на 20 людей, загалом там працюватимуть півсотні медпрацівників.

В облаштованому приміщенні є кабінет комп’ютерної томографії, ендоскопічний рентген-кабінет, ургентна операційна та гіпсувальна, які працюватимуть цілодобово. Тут можна зробити ультразвукові обстеження, діагностику на ангіографові та КТ і МРТ-апараті.

Відділення поділили на кілька зон. В одній прийматимуть пацієнтів, яких привезла швидка допомога, а в іншій – решту людей. Є також окремий бокс для пацієнтів із підозрою на інфекційні хвороби.

У першій міській лікарні Полтави відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги | Oblnews - Новини Полтаської області У першій міській лікарні Полтави відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги | Oblnews - Новини Полтаської області У першій міській лікарні Полтави відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги | Oblnews - Новини Полтаської області